BLACK SALE: DO -40% NA OKULARY KOREKCYJNE / -50% NA OKULARY PROGRESYWNE  | RABAT NALICZY SIĘ AUTOMATYCZNIE W KOSZYKU
Pełna oferta okularów MUSCAT
Poznaj rodzaje okularów i pakiety MUSCAT! Przeczytaj szczegółowy przewodnik po ofercie oraz cennik okularów MUSCAT i znajdź Muscaty idealne dla siebie!

Pełna oferta okularów + cennik pakietów MUSCAT

Nie wiesz, które okulary wybrać? Zastanawiasz się czym jest pakiet okularów MUSCAT i co wchodzi w jego skład? Już dziś zapoznaj się z przewodnikiem po naszej ofercie online i stacjonarnej!

MUSCAT = PEŁEN PAKIET DLA TWOICH OCZU W JEDNEJ CENIE!

Wymyśliliśmy sposób, dzięki któremu zakup okularów nigdy nie był tak prosty. W naszej nowej ofercie, wszystkie okulary sprzedajemy w pakiecie z produktami i usługami, które wliczone są w jedną cenę. Na czym to polega?

W MUSCAT w każdym pakiecie otrzymujesz to samo: badanie wzroku + dowolne oprawki + spersonalizowane soczewki + etui i ściereczka.

A to wszystko już od 395 zł za parę okularów korekcyjnych Classic!


MUSCAT - bez ukrytych dopłat

W MUSCAT stawiamy sprawę jasno - Ty wybierasz model oprawek, rodzaj okularów i pakiet, a my zajmujemy się resztą. W pakiecie dostajesz także darmowe badanie wzroku, 2-letnią gwarancję, bezpłatny podstawowy serwis, etui i ściereczkę - niezależnie od tego, ile zapłacisz za okulary. W MUSCAT nie pobieramy ukrytych dopłat i każdego klienta traktujemy fair.

Okulary korekcyjne MUSCAT

Classic od 395 zł

Okulary do codziennego użytku, do dali i do bliży. Każda para okularów Classic wyposażona jest w powłokę antyrefleksyjną, powłokę chroniącą przed zarysowaniami i filtrami UV.

Okulary MUSCAT Classic dostępne są w pakietach Standard, Comfort oraz Premium.


Dostępne stacjonarnie są także pakiety Comfort+ oraz Premium+ z soczewkami asferycznymi.

Chcesz wiedzieć, co wchodzi w skład pakietów Classic? Skontaktuj się z nami!

Blue Block od 695 zł

Okulary do pracy przy komputerze z filtrem szkodliwego światła niebieskofioletowego, które możesz nosić na co dzień. Dostępne w wersjach: 

  • Blue Block Standard, z powłoką antyrefleksyjną delikatnie ocieplającą obraz

  • Blue Block Comfort, z wbudowaną w soczewkach technologią Blue Protect z delikatniejszym efektem ocieplenia obrazu, przeznaczoną dla osób, którym zależy na dokładniejszym odwzorowaniu kolorów

  • Blue Block Premium - jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i komforcie użytkowania w konstrukcji szkieł z wbudowanym systemem blokującym szkodliwe światło i najniższym ociepleniu obrazu.

Nie wiesz czy ochrona przed światłem ekranów jest dla Ciebie? Już dziś dowiedz się więcej o okularach do komputera MUSCAT Blue Block i sprawdź, dlaczego każdy z nas powinien o nią zadbać.


Okulary korekcyjne do komputera stacjonarnie kupić można także w pakietach: Standard+, Comfort+ oraz Premium+ z soczewkami asferycznymi.

Chcesz wiedzieć, co wchodzi w skład pakietów Blue Block? Skontaktuj się z nami!

Relax od 1195 zł

*tylko stacjonarnie w showroomach!

Okulary relaksacyjne do codziennego użytku, stworzone z myślą o osobach pracujących komputerze, które odczuwają napięcie akomodacyjne, bóle głowy,  zaczerwienienie łzawienie i pieczenie oczu. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o technologii okularów Relax? Przeczytaj nasz wpis dotyczący okularów wspierających akomodację!


Chcesz wiedzieć, co wchodzi w skład pakietów Relax? Skontaktuj się z nami!

Okulary progresywne od 1595 zł

*tylko stacjonarnie w showroomach!

Okulary do codziennego użytku przeznaczone dla osób po 35. roku życia, które wymagają korekcji prezbiopii. Okulary progresywne to opcja 2 w 1 - dzięki soczewkom wieloogniskowym zastępują dwie pary okularów do bliży i do dali. Poznaj wszystkie rodzaje okularów progresywnych >

Drive od 1095 zł

*tylko stacjonarnie w showroomach!

Okulary przeznaczone dla kierowców, wyposażone w soczewki redukujące do 90% świetlnych odblasków na drodze. Szczególnie polecane kierowcom zawodowym, osobom prowadzącym pojazdy w trudnych warunkach i w ciemności.


Okulary do komputera

Korekcyjne od 695 zł

Okulary korekcyjne do pracy przy komputerze z filtrem szkodliwego światła niebieskofioletowego, które możesz nosić na co dzień. Dostępne w trzech wersjach: 

  • Blue Block Standard,  z powłoką antyrefleksyjną delikatnie ocieplającą widzenie

  • Blue Block Comfort z delikatniejszym ociepleniem obrazu, przeznaczoną dla osób, którym zależy na dokładniejszym odwzorowaniu kolorów

  • Blue Block Premium - jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i komforcie użytkowania w konstrukcji szkieł z wbudowanym systemem blokującym szkodliwe światło i najniższym ociepleniu obrazu.

Nie wiesz czy ochrona przed światłem ekranów jest dla Ciebie? Już dziś sprawdź, dlaczego każdy z nas powinien o nią zadbać.

Zerówki Blue Block za 400 zł

Okulary zerówki do codziennej ochrony wzroku podczas pracy przy urządzeniach cyfrowych. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w okulary do pracy przy komputerze i telefonie, nawet jeśli nie masz wady wzroku!

Okulary przeciwsłoneczne

Korekcyjne od 595 zł

Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne wyposażone w ochronę przeciwsłoneczną UV400 z Twoim ulubionym barwieniem i stopniem zaciemnienia.


Poznaj całą ofertę barwionych soczewek korekcyjnych i odkryj wszystkie możliwości personalizacji Twoich przeciwsłonecznych Muscatów!

Fotochromowe od 995 zł

Inteligentne okulary, które zachowują przejrzystość w pomieszczeniach i zaciemniają się w słońcu? Mamy to! Za okulary fotochromowe w MUSCAT zapłacisz już od 995 zł.


Zerówki za 300 zł

*wkrótce dostępne online!

Okulary przeciwsłoneczne bez korekcji to rozwiązanie dla każdego - ich soczewki wyposażone są w tak samo skuteczne filtry ochronne, jak te z korekcją. Dzięki temu nie tylko przyciemniają obraz, ale przede wszystkim chronią oko przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Udostępnij ten wpis
MUSCAT Relax - ulga dla oczu
Poznaj nasze rozwiązanie dla oczu zmęczonych erą cyfrową!