Welcome to our online store

WYPRZEDAŻ W SHOWROOMACH I SKLEPIE INTERNETOWYM - WYBRANE MODELE KUPISZ AŻ 145 ZŁ TANIEJ! SPRAWDŹ >>

MUSCAT Relaks - ulga dla oczu
Poznaj nasze rozwiązanie dla oczu zmęczonych erą cyfrową!

Ile czasu patrzysz dzisiaj w ekran? Odczuwasz zmęczenie oczu pod koniec dnia? A co jeśli do tego wszystkiego dochodzi problem rozmazywania obrazu podczas zmiany odległości widzenia?


Nasze rozwiązanie to MUSCAT Relaks z soczewkami Eyezen™ - technologia wspierająca wysiłek akomodacyjny oczu. Soczewki Eyezen™ umożliwiają redukcję zmęczenia wzroku i większy komfort widzenia. To innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą właśnie o Tobie - współczesnym okularniku, który na co dzień korzysta z urządzeń mobilnych.

Czy okulary Relaks są odpowiednie dla mnie?
Tak, jeśli jesteś osobą aktywnie korzystającą z urządzeń cyfrowych, pracujesz biurowo i prowadzisz aktywny tryb życia. Ten rodzaj okularów polecamy szczególnie, gdy odczuwasz zmęczenie wzroku lub bóle głowy po dniu pracy biurowej, czy też widzisz pogorszenie ostrości wzroku przy zmianie odległości widzenia.Jaki jest koszt okularów Relaks?
Ceny okularów Relaks zaczynają się od 945 zł. W tym rodzaju okularów zamontowana jest soczewka o specjalnej konstrukcji, która ma za zadanie wspomagać i relaksować wzrok, dodatkowo już w standardowej opcji występuje z powłoką Crizal Alize, o wysokiej zdolności odpychania kurzu i wody oraz większej odporności na zabrudzenia.

Korzyści z zastosowania okularów Relaks:
- redukcja zmęczenia oczu
- komfort widzenia przez cały dzień
- pomoc w utrzymaniu wygodnej i zdrowej postawy
- poprawa jakości widzenia
- wsparcie wzroku podczas korzystania z urządzeń cyfrowychJak działa konstrukcja soczewek Eyezen™?
Soczewki te wspomagają proces akomodacji oczu, dzięki czemu zmniejszają zmęczenie oczu. Nasze oczy zostały stworzone do patrzenia w dal. Mamy zdolność akomodacji, czyli dopasowania oczu do oglądania małych elementów znajdujących się w bliskich odległościach, ale ten proces powinien być chwilowy, a nie długotrwały. Obecnie styl pracy oraz  wszechobecna elektronika powodują, że większość dnia nasze oczy są napięte. Stale akomodujemy, co prowadzi do nadmiernego wysiłku, a czasami do tzw. przykurczu akomodacyjnego. Właśnie wtedy przychodzą z pomocą soczewki Eyezen.

Gdzie mogę zamówić okulary Relaks?
Ze względu na wyjątkową konstrukcję soczewki, do jej prawidłowego wykonania w stu procentach dostosowanego do użytkownika, konieczne jest wykonanie szczegółowych pomiarów w showroomie. Okulary Relaks z soczewkami Eyezen możesz więc zakupić jedynie stacjonarnie. Sprawdź listę naszych salonów tutaj >>.Zadbaj o swój wzrok i daj swoim oczom odpocząć! Zapisz się na badanie wzroku już teraz: KLIKNIJ TUTAJ >>!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! >>

Udostępnij ten wpis
Refundacja na okulary? To proste!
Sprawdź jak kupić nowe Muscaty i nie wydać ani złotówki.