Welcome to our online store

Wiosenna wyprzedaż trwa! Wybrane modele ze zniżką 145 zł. Sprawdź >>

MUSCAT Dawn - #ZobaczyszWięcej

MUSCAT Dawn

It's a dawn of the new era.

W tym roku obchodzimy piąte urodziny MUSCAT. Czy to już dorosłość? W 2020 wszyscy patrzymy na świat inaczej. My - przez 5 nowych modeli okularów, dzięki którym #ZobaczyszWięcej

Celebruj z nami wielkie odkrycia, piękno różnorodności i przyszłość designu optycznego. Staw czoła wyzwaniom współczesności w odpowiedniej oprawie.

Do współpracy przy naszej kampanii zaprosiliśmy pięciu wyjątkowych bohaterów. Poznaj ich, sprawdź kolekcję MUSCAT Dawn i wybierz jeden z nowych, unikatowych kształtów w swojej ulubionej kolorystyce!  

Info Block Image 01

BRONX BLACK MAGIC

395,00 zł

BRONX w kilku słowach? Ponadczasowy, uniwersalny design. Obły kształt soczewki i wyrazista, acetatowa oprawa w naszych bestsellerowych wariantach kolorystycznych. Jeśli marzysz o looku inspirowanym klasyką dawnych lat - z nim poczujesz ten jazz.

Daj się porwać muzyce ulicy i zdobywaj miasto w klasycznych oprawkach Bronx Black Magic.

Swoje poczucie rytmu w modelu BRONX pokazał nam przebojowy Blu Mantic. Pozwolisz się zarazić jego pozytywną energią?


Bohater:  Blu Mantic (@theblumantic)

Wszystkie wersje

MILO MATT BROWN/BROWN MARBLE

395,00 zł

Klasa dawnych epok połączona z nowoczesnym, modowym sznytem. Elegancki, nieoczywiście opływowy kształt i szlachetne połączenia kolorystyczne. Poznaj MILO, nowego członka rodziny metalowych opraw Muscat, łamiącego wszelkie stereotypy dotyczące okrągłych okularów.

Bohaterka: Zuzanna Zachciał (@zuzazach)

Info Block Image 01

Wszystkie wersje

 

Info Block Image 01

REESE GOLD/JAIPUR PINK

395,00 zł

REESE, czyli prawdziwa gratka dla koneserów trendów, architektury i podróży. Oversizowe soczewki w subtelnie cienkiej, metalowej oprawie w kolorze złota. W jej kształcie można dostrzec odbicie niesamowitej fasady Pałacu Wiatrów. Całość dzieła wieńczą acetatowe zauszniki w modnych odcieniach pasteli lub eleganckiej, wyrazistej kawy americano.

Przenieś się na planetę Jaipur i przekonaj się czy perspektywa kolejnej dekady jest tak piękna jak świat widziany przez różowe okulary…

W Różowym Mieście znajdziesz Ecnavelo, która udowodni siłę otwartości i moc wirtualnego przekazu.

Bohaterka: Ecnavelo (@ecnavelo)

Wszystkie wersje

 

BRIGHTON GOLD/OCEAN BLUE

395,00 zł

BRIGHTON gdziekolwiek się znajdziesz, pozwoli Ci poznawać świat bez ograniczeń. Jeżeli lubisz wyróżniać się z tłumu, oprawa z soczewkami w kształcie ośmiokątów będzie niezastąpionym uzupełnieniem każdej stylizacji.

Niebanalna forma w połączeniu z najmodniejszym wariantem kolorystycznym  zauszników w kolorze roku 2020 Classic Blue  sprawi, że noszenie okularów stanie się jeszcze przyjemniejsze. Gotowy na powiew świeżości?

Z Motiveliną na pokładzie wiele może nas jeszcze zaskoczyć w nowej dekadzie! 

Bohaterka: Ewelina Kamińska (@motivelina_com)

Info Block Image 01

Wszystkie wersje

 

Info Block Image 01

TRUMAN GOLD/CRYSTAL

395,00 zł

TRUMAN to prawdziwy diament wśród oprawek. 

Klasyczny, zaokrąglony kształt soczewki. Nowoczesna, metalowa konstrukcja, której front został zwieńczony nakładką z najwyższej jakości acetatu w trzech, bardzo eleganckich wariantach kolorystycznych. Gotowy na nowy wymiar wyjątkowości? 

Razem z RAU otwieramy dyskusję nad tym, czy istnieje coś takiego, jak prawda uniwersalna, czy też to, co prawdziwe, zależy od punktu widzenia...

Bohater: RAU (@rau_performance)

Wszystkie wersje