Welcome to our online store

WYPRZEDAŻ W SHOWROOMACH I SKLEPIE INTERNETOWYM - WYBRANE MODELE KUPISZ AŻ 145 ZŁ TANIEJ! SPRAWDŹ >>

 

Badanie wzroku

gratis przy zakupie okularów

Informujemy, że zgodnie z restrykcjami, które weszły w życie 15 października 2020 roku, we wszystkich naszych showroomach obowiązują godziny dla seniorów. W związku z tym, w godzinach 10-12 w punktach stacjonarnych możemy obsługiwać jedynie osoby powyżej 60. roku życia. Wyjątek stanowią odbiory zamówień oraz regulacje opraw. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa klientom powyżej 60. roku w wyznaczonym czasie.

Osoby zapisujące się na badania w powyższych godzinach informujemy, że pojawiająca się w showroomie osoba starsza ma pierwszeństwo obsługi również przez optometrystę, a więc w takim przypadku Państwa badanie może zostać przerwane. Prosimy o wyrozumiałość i wzięcie tej kwestii pod uwagę podczas wyboru terminu.

Profesjonalizm

W naszych gabinetach spotkasz znakomitych optometrystów, którzy dobiorą korekcję do Twojej wady wzroku i zarekomendują soczewki okularowe dopasowane do Twojego stylu życia.

Szybkość

Wybierz lokalizację i godzinę, a resztą zajmiemy się my. Twoje badanie wzroku potrwa jedynie 30 minut, a po jego zakończeniu zespół naszych doradców pomoże Ci wybrać idealne okulary.

Bezpieczeństwo

Nasze gabinety oraz znajdujący się w nich sprzęt są na bieżąco dezynfekowane, a nasi specjaliści przeprowadzają badania z zachowaniem należytych zasad higieny i ostrożności. 

Wybierz showroom w Twojej okolicy i zapisz się już dziś!

GDAŃSK
ul. Słowackiego 23
(Pawilon nr 6)
KATOWICE
Galeria Katowicka, 1 piętro
ul. 3 maja 30
KRAKÓW
Starowiślna 26

LUBLIN
Krakowskie Przedmieście 34
 
ŁÓDŹ
Manufaktura, Drewnowska 58
 
POZNAŃ
Galeria Posnania
ul. Pleszewska 1
SZCZECIN
al. Wojska Polskiego 22

WARSZAWA
ul. Chmielna 30

WARSZAWA
Westfield Arkadia, 1 piętro
al. Jana Pawła 2 82
WROCŁAW
Galeria Wroclavia, 1 piętro
ul. Sucha 1