O MARCE


MUSCAT to polska firma. Podkreślamy to na każdym kroku, bo jesteśmy z tego dumni. Historia marki rozpoczęła się na warszawskim Mokotowie w 2016 roku. Dzięki determinacji założycieli - Pawła i Dawida, dzisiaj MUSCAT pozwala #widziećwięcej Klientom w całej Polsce - i nie tylko! 12 showroomów w kraju, 1 w Czechach, a do tego sklep internetowy. Tworzymy okulary z miłością - do zdrowia, i do mody. Dbamy o detale. Kreujemy trendy. Chcemy, by każda oprawa pomagała Ci pisać Twoją własną historię.

O MARCE MUSCAT
NASZE PRODUKTY MUSCAT

NASZE PRODUKTY

Okulary MUSCAT to nie tylko unikatowe modele korekcyjne. W naszej ofercie znajdziesz personalizowane okulary przeciwsłoneczne z korekcją wady i wybranym barwieniem ; okulary z powłoką Blue Block, dedykowane osobom pracującym przy urządzeniach elektronicznych; okulary progresywne, a także fotochromowe. Produkty MUSCAT są dostępne w dziesiątkach możliwych filtrów, barwień i gradientów, tak, aby każdy z naszych Klientów mógł znaleźć okulary dla siebie. Nie ma wariantu, którego nie stworzymy specjalnie dla Ciebie.

PROCES PRODUKCJI I MATERIAŁY

Dbamy o nasz produkt na każdym etapie. Na początku wymyślamy i projektujemy. Czuwamy nad procesem produkcji, by następnie testować i ulepszać każdy model. Na końcu umieszczamy produkt na półkach naszych salonów, by pokazać Ci, jak ważna jest dla nas jakość. Nasze okulary tworzymy z pasją do najlepszych materiałów - oprawy produkowane są z wysokojakościowego acetalu i gatunkowego stopu metali. Każdy kształt jest niepowtarzalny - zapewnia to unikatowa, ręczna obróbka. Współpracujemy z czołowymi, światowymi producentami soczewek, dlatego masz pewność, że Twoje okulary będą niemalże idealne.

PROCES PRODUKCJI I MATERIAŁY MUSCAT
NASZE WARTOŚCI MUSCAT

NASZE WARTOŚCI

Wierzymy, że w parze z każdym przedsięwzięciem musi iść misja. Nasza droga była kręta i wyboista, ale zaprowadziła nas do celu - dzisiaj kreujemy trendy i pozwalamy #widziećwięcej dziesiątkom tysięcy Klientów. Działamy w zgodzie ze sobą - wyzwaniem naszych czasów jest nie tylko dostarczenie produktu najwyższej jakości, ale również troska o środowisko. W MUSCAT regularnie wprowadzamy działania, które mają na celu zrównoważyć wpływ naszych produktów na otaczający nas świat. Korzystamy z opakowań z recyklingu, promujemy idę REUSE, zmniejszamy ślad węglowy. Dbamy, by nasze produkty były eko.