DO -30% NA OKULARY PRZECIWSŁONECZNE  |  DARMOWA DOSTAWA OD 100 PLN

FAQ

W ofercie MUSCAT znajdziesz soczewki bez korekcji, korekcyjne, przeciwsłoneczne i korekcyjne przeciwsłoneczne, które możesz kupić w pakiecie z oprawkami, etui i ściereczką lub wstawić do swoich Muscatów. Soczewki okularowe pochodzą od wyselekcjonowanych przez nas producentów - dobieramy je tak, by umożliwić Ci zakup okularów spełniających najwyższe standardy jakości w uczciwej cenie. To właśnie dlatego proponujemy Ci konkretne rodzaje soczewek dopasowane do wybranego przez Ciebie pakietu okularów. Z podstawową ofertą pakietów możesz zapoznać się TUTAJ.

Jeśli jednak szukasz spersonalizowanego rozwiązania, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji! Na życzenie naszych Klientów realizujemy także specjalne zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

W MUSCAT oferujemy szeroki zakres różnego rodzaju soczewek, dostępnych w ramach naszych pakietów. O pełnej ofercie pakietów w MUSCAT przeczytasz w naszym wpisie na blogu - TUTAJ.

Wraz z okularami otrzymasz etui i ściereczkę. Ponadto, przy zakupie okularów badanie wzroku otrzymasz gratis - niezależnie od tego czy zamówienie zostało złożone online czy w jednym z naszych showroomów.

Oczywiście dajemy możliwość zakupu karty podarunkowej do naszego sklepu, którą można obdarować kogoś bliskiego 🙂 Kartę można nabyć poprzez naszą stronę internetową i w każdym z naszych showroomów.

Aby złożyć zamówienie na okulary korekcyjne niezbędne jest posiadanie recepty lub pisemnej informacji o wadzie wzroku. Jeżeli na recepcie nie widnieje rozstaw źrenic, konieczne będzie wykonanie takiego pomiaru dzięki dedykowanemu rozwiązaniu MUSCAT do pomiaru rozstawu do zmierzenia w domu lub w jednym z naszych showroomów. Poniżej przesyłamy link do wykonania pomiaru: https://muscat.pl/zmierz-rozstaw-zrenic/.

Tak! We wszystkich showroomach MUSCAT oferujemy optometryczne badania wzroku. Pełną listę i wskazówki znajdziesz na podstronie “Zbadaj wzrok”. Zapraszamy do zapisów online lub telefonicznie pod numerem 22 428 32 02.

Podczas składania zamówienia w punkcie nr 5 należy wybrać opcję “ Dodaj plik z receptą”. W tym momencie pojawi się okno, gdzie należy dodać lub przeciągnąć plik z receptą. Załącznik może być w formacie .pdf, .png oraz .jpg – maksymalnie 4MB. Jeżeli występują problemy z wgraniem recepty, prosimy o przesłanie jej na zamowienia@muscat.pl, gdzie dane zostaną uzupełnione ręcznie.

W złożonym zamówieniu nie możesz dokonać żadnych zmian pod względem wartości recepturowych lub wyboru produktu. W sprawie zmiany danych kontaktowych lub adresu dostawy przed wysłaniem przez nas zamówienia możesz skontaktować się z nasza obsługą.

Aby sprawdzić status zamówienia należy zalogować się na swoim koncie Muscat. Informacje dotyczące kolejnego etapu realizacji są na bieżąco przesyłane drogą mailową do klientów.

Oczywiście - wyższe indeksy dostępne są w pakietach Comfort i Premium. Aby uzyskać szczegółową informację na temat rekomendowanego indeksu do wartości Twojej korekcji i konkretnej oprawy, skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie bezpłatną wizualizację, dzięki której zobaczysz efekt pocienienia soczewki w wybranym modelu Muscatów.

Komentarz do zamówienia można zamieścić podczas zakupu okularów online w jednym z końcowych etapów uzupełniania niezbędnych informacji.

Czas realizacji w przypadku okularów zerówek, korekcyjnych jednoogniskowych oraz progresywnych to 7-12 dni roboczych. W przypadku zamówień na okulary przeciwsłoneczne, fotochromowe lub polaryzacyjne czas realizacji wynosi 12 dni roboczych.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia na gotowe okulary dostępne od ręki oraz akcesoria takie jak nakładki Clip On, etui do okularów, ściereczki i płyny do czyszczenia wynosi 3 dni robocze.

Podane terminy są orientacyjnym czasem realizacji zamówień. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Twoje zamówienie jak najszybciej. Podczas akcji promocyjnych czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu.

Zwrotu zakupionych okularów można dokonać tylko w przypadku braku personalizacji produktu, a więc okularów bez korekcji wady, zerówek. Formularz zwrotu znajdziesz tutaj

W przypadku zwrotu możesz skorzystać z opcji nadania przesyłki przez "Szybkie zwroty InPost", wybierając sklep "MUSCAT".

Oferujemy dwie możliwości złożenia reklamacji:

  1. W salonie stacjonarnym, w którym pracownicy pomogą Ci w wypełnieniu formularza reklamacyjnego.
  2. Poprzez wysyłkę okularów wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym na adres: BIURO MUSCAT ul. Serocka 37/23, 04-333 Warszawa.

Jeśli wydaje Ci się, że wada mogła ulec zmianie, nie wykonywałaś/eś badania wzroku w ciągu ostatnich dwóch lat lub źle widzisz w posiadanych okularach, zarezerwuj badanie wzroku w jednym z showroomów MUSCAT. Badanie jest zupełnie darmowe przy zakupie okularów, a na miejscu możesz również zasięgnąć fachowej porady naszych Doradców.

   Jakiego hasła należy użyć, aby otworzyć zaszyfrowany plik?


Przy złożeniu zamówienia online na kwotę powyżej 100 zł dostawa jest całkowicie darmowa, przy zamówieniach online na kwotę poniżej 100 zł koszt dostawy wynosi 15 zł, natomiast przy zamówieniu w showroomie dostawa do showroomu zawsze jest darmowa. Wysyłka realizowana jest przez firmę kurierską DPD.

Istnieje możliwość wysyłki zamówienia za granicę. Koszta wysyłki są uzależnione od cennika wysyłek zagranicznych Poczty Polskiej.

Oczywiście! Wystarczy, że zaznaczysz taką opcję przy składaniu zamówienia. Standardowo wysyłamy okulary poprzez firmę kurierską DPD, z którą współpracujemy.

Aby odebrać gotowe okulary w showroomie wystarczy podać dane na jakie było składane zamówienie.

Oczywiście wystawiamy faktury za zakup okularów, faktura może być wygenerowana na dane firmy lub na osobę fizyczną. Na fakturze widnieje zawsze jedna pozycja, „Okulary korekcyjne z soczewkami korekcyjnymi (numeracja modelu)”. Dodatkowo na życzenie klienta istnieje możliwość dodania notatki w uwagach, które widnieją u dołu faktury, przykładowo “okulary do pracy przy komputerze”.

Faktura zostanie przesłana drogą mailową po złożeniu zamówienia, w trakcie jego przygotowania lub gdy okulary zostaną wysłane.

Do utrzymania Muscatów w czystości polecamy stosowanie suchej ściereczki z mikrofibry z wykorzystaniem specjalnego płynu do czyszczenia okularów (w MUSCAT możesz zakupić gotowe zestawy do czyszczenia w rozmiarze S lub w rozmiarze L). Zalecamy również regularne (raz w tygodniu) czyszczenie okularów (tj. oprawki oraz soczewki) pod bieżącą letnią wodą z użyciem delikatnego płynu do mycia naczyń (bez ekstraktów cytrusowych).  Nie zalecamy czyszczenia okularów chusteczkami z alkoholem.

Wszelkie wymiary naszych opraw widnieją na stronie internetowej po wybraniu konkretnego modelu i naciśnięciu opcji “Wymiary oprawek”.

Masz inne pytanie? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy!