DO -30% NA OKULARY PRZECIWSŁONECZNE  |  DARMOWA DOSTAWA OD 100 PLN


Wiemy, że dobry wzrok robi różnicę ,
dlatego naszą misją jest oferowanie najwyższej jakości okularów w uczciwych cenach. MUSCAT to nowoczesny design, najlepsi specjaliści i indywidualne podejście do każdego klienta. Już od pięciu lat projektujemy oprawki, dzięki którym tysiące Polaków pokochało noszenie okularów.

 

Wybierając Muscaty stawiasz na jakościowy produkt w uczciwej cenie, wspierasz polską markę i rozwój lokalnego biznesu. Okulary są wykonywane ręcznie na podstawie naszych własnych projektów i składane w Polsce na Twoje zamówienie. Następnie przechodzą kontrolę jakości i trafiają w Twoje ręce, bez pośredników. 

Odoo • Text and Image
patrzymy w przyszłość

Patrzymy w przyszłość

MUSCAT to rebeliancka dusza i wychodzenie naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Z nami przekonasz się, że zakup okularów nie musi być czasochłonny, a designerskie oprawki mogą wynieść Twój indywidualny styl na rewolucyjny poziom. Wybierz je w showroomie, a jeśli potrzebujesz czasu na zastanowienie się - zakupy dokończysz online. 

 

Komfort widzenia

W naszych showroomach spotkasz wykwalifikowanych optometrystów i doradców, którzy specjalizują się w doborze okularów do Twoich potrzeb. W naszej stacjonarnej ofercie znajdziesz szeroki wybór innowacyjnych powłok i soczewek - od progresywnych po fotochromowe. 
Odwiedź nas i wybierz okulary dopasowane do Twojego stylu  

życia!

komfort widzenia